Restaurante Bar Luisfer Baru
Το ξενοδοχείο Restaurante Bar Luisfer Baru Cartagena βρίσκεται κοντά στο Cholon, που απέχει σε απόσταση 25 λεπτών με τα πόδια. Έχει επίσης χώρος στάθμευσης.
Isla Baru είναι μόλις 30 μέτρα από αυτό το ξενοδοχείο και Playetas είναι σε απόσταση περίπου 3 χλμ.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Corales del Rosario National Park1,1 χλμ.
- Playetas3,8 χλμ.
- Εθνικός Δρυμός Corales del Rosario3,6 χλμ.
- Εκκλησία του Μπαρού4,4 χλμ.
- Baru4,6 χλμ.
- Isla Baru0 μ.
- Cartagena Day Stay650 μ.
- THalaSa Boat Trips1,1 χλμ.
- Paraiso Del Mar4,5 χλμ.
- Cholon1,4 χλμ.
- Αεροδρόμια
- ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Rafael Nunez46 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Χώρος στάθμευσης
- Επιτρέπονται κατοικίδια
Γεύματα και ποτά
- Εστιατόριο
- Μπαρ/ Lounge
Υπηρεσίες
- Υπηρεσία δωματίου
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- 🚗
Θα βρω εύκολα πάρκινγκ σε τo ξενοδοχείο Restaurante Bar Luisfer Baru;
Τo ξενοδοχείο Restaurante Bar Luisfer Baru παρέχει χώρος στάθμευσης. - 🕗
Τι ώρα πρέπει να φύγουμε από τo ξενοδοχείο Restaurante Bar Luisfer Baru;
Μπορείτε να αφήσετε το δωμάτιο του τo ξενοδοχείο Restaurante Bar Luisfer Baru στις 11:00. - ❓
Ποια πολιτική ακύρωσης υποστηρίζει τo ξενοδοχείο Restaurante Bar Luisfer Baru;
Τo ξενοδοχείο Restaurante Bar Luisfer Baru έχει δωρεάν ακύρωση. Για περισσότερες πληροφορίες, μπορείτε να επικοινωνήσετε με το ξενοδοχείο.